Škola

09. 04. 2008 | † 20. 11. 2012 | kód autora: 63x
ŽidleMomentálně mám náladu tak trochu pod psa. Nějak se na mě teď valí spousta povinností a upřímně je vůbec nejsem schopen utřídit podle priorit. Už vůbec nejsem schopen je začít nějak řešit. Nemám vůbec chuť se zabývat něčím byť jen trochu vážným. Vím, že nejtěžší je začít, a že pak už to půjde. Ovšem já jsem už začal a žádná další chuť po rozjezdu se nedostavila. Takže teď stojím na mrtvém bodě, koukám do monitoru a píšu blog místo toho abych něco dělal.

Zapomněl jsem říct, že se jedná o projekty do školy. Mám momentálně dva a jednu semestrálku u vedoucího katedry. No upřímně mě z projektů baví vlastně jen jeden a na tom toho mám paradoxně uděláno nejméně. Naopak semestrálka, kterou nenávidím, je nejdál. Tak a kdo se v tom má vyznat. Vím, že je to momentálně fňukání nad vlastní bezmocností začít něco dělat. Nevím co se se mnou poslední dobou děje. Skoro nic mě nebaví a tohle je jen jeden z důsledků.

No snad se to dneska v noci zlomí. Udělal jsem si kafe a plánuju jet až do rána a snad taky konečně něco udělám. Protože se cítím přesně jako na obrázku, totálně rozebraný a čekám až mě někdo složí...Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.